На Вишгородщині від коронавірусу помер лікар

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Вишгородському районі кількість випадків COVID-19 перевищила півтори тисячі.

На Вишгородщині від коронавірусу помер лікар - коронавірус, Вишгородський район - KOvid ukrigform
Фото з сайту Укрінформу

Як інформує Вишгородський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»,  у Вишгородському районі станом на 17 листопада зафіксовано 1566 випадків коронавірусу. Госпіталізовано 43 особи.

З початку епідемії одужали 692 особи.

Сьогодні, 17 листопада, також
зафіксовано збільшення кількості летальних випадків до 21.

Серед тих, хто не зміг подолати коронавірус – медичний працівник. Про це повідомила Вишгородська центральна районна лікарня.

На Вишгородщині від коронавірусу помер лікар - коронавірус, Вишгородський район - LIkar DYmer
Фото з Фесбук-сторінки Вишгородська центральна районна лікарня

«Сьогоднішнє протистояння людства пандемії COVID-19 приносить великі людські втрати, в тому числі і професійні. Так, ми втрачаємо колег, які стоять на варті здоров’я та життя пацієнтів. Це – медики- лікарі, медичні сестри. Хвороба не щадить нікого, але ми розуміємо, що ці втрати непоправні і такі слова не є пафосом. Наша медична спільнота сьогодні втратила свого колегу, лікаря-рентгенолога Кореняко Олександра Анатолійовича (1954-2020), який з 1980 року працював в медичному закладі уселищі Димер. Весь свій трудовий шлях провів в одному закладі. Нехай добрий, світлий спомин про Олександра Анатолійовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував», із сумом зазначає медична спільнота.

Як повідомляв «Погляд», уряд виділив 118 млн грн на мобільні шпиталі.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий