На Городенківщині встановлять лавки з переробленого пластику (ФОТОФАКТ)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У відпочинковій зоні села Копачинці встановлять лавки з переробленого пластику.

У серпні ГО “Гірський рятувальний центр” почала реалізацію проєкту “Еко-щит Дністра” в рамках своєї програми “Рятувальники для природи”.

Нагадаємо, що минулого тижня на потічку до Дністра з села Копачинці (Городенківський район Івано-Франківської області) встановили “пастку” для сміття. Також волонтери оглянули приміщення, куди передадуть контейнери і куди незабаром місцеві мешканці зможуть приносити для подальшої переробки сортовані відходи.

Наступного тижня туди повезуть інформаційні стенди та лавки для відпочинкової зони. Пластикову основу лавки з перероблених кришечок виготовили в Одесі, прикарпатська майстерня ще не має власного термопресу.

Для довідки: Проєкт “Еко-щит Дністра” впроваджується ГО “Гірський рятувальний центр” спільно із ОКП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” за Програмою підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізовує Асоціація “Єврорегіон “Карпати – Україна” в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.

Джерело


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий