На Закарпатті відкрили міст на міжнародній трасі, який ремонтували з 2006 року (фото, відео)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На дорозі державного значення Н-09 в смт Буштино, що на Закарпатті після майже 15-річного простою завершили проєкт будівництва мостового переходу. За 5 місяців провели ремонтно-будівельні роботи у рамках програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомляє Закарпаття онлайн.

«Закарпатці чекали цього ще з 2006 р, коли був започаткований проєкт будівництва мосту. У 2013 р. його «заморозили». Завдяки Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, ми отримали відповідне фінансування й рішення, сили та засоби. І до кінця листопада – відповідно до календарного плану, як і зобов’язувалися, – здаємо цей об’єкт» – повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

169 м у довжину та 10,5 м у ширину, півтораметрові тротуари з огорожами й перилами по обидва боки – таким нині є міст через р. Теребля.

«Це, здається, перший за останні 20 років об’єкт протяжністю більше 150 м, який з’єднує дві області: фактично це напрямок Н-09 з Івано-Франківською областю, що якраз і був перенавантажений через старий 70-річний міст, який зараз необхідно демонтувати», – розповів Олексій Петров.

Загальна вартість проведених робіт – майже 62 млн грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий