На Львівщині п’яний пацієнт накинувся з кулаками на медиків

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У понеділок ввечері, близько 18-ї год., стався черговий напад на бригаду Екстреної медичної допомоги під час виконання службових обов’язків. Про це повідомили на сторінці Львівського Обласного Центру Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф у Facebook.

Прибувши на виклик в село Туринка Жовківського району до чоловіка, який скаржився на запаморочення та втрату свідомості, медики побачили двох осіб – чоловіка і жінку – в стані алкогольного сп’яніння.

Бригада розпочала обстеження пацієнта та процес внутрішньовенних ін’єкцій, як тут жінка накинулася на медиків з нецензурною лайкою та погрозами розправи. Під час цього до тями прийшов пацієнт і кинувся на членів бригади з кулаками, застосувавши фізичну силу до лікарів, які надавали йому медичну допомогу.

“Випадки, коли люди, сфокусовані на допомозі пацієнту, потерпають від агресивно налаштованих інших членів родини чи тих, хто перебуває поруч з пацієнтом, на жаль, частішають. Ми категорично засуджуємо таку поведінку та вимагаємо якнайшвидшого розслідування! Пильно стежитимемо за розвитком справи щодо цього правопорушення.” – повідомили лікарі.

На щастя, бригада в безпеці, на допомогу прибув наряд поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий