“Немає ніякого логічного зв’язку!” Коболєв не став мовчати – злив все, перевіряв особисто. Шокуюче викриття

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Висока ціна на газ на думку голови правління НАК “Нафтогаз” Андрія Коболєва насамперед пов’язана з бажанням газзбутів заробити. Таким чином він пояснив чому між ціною “Нафтогазу України” і газзбутів групи Дмитра Фірташа близько 30-40% різниці.

Про це Андрій Коболєв заявив в ефірі програми “Зворотний відлік”.

“Ціна є похідною немає від того, який газ і де його беруть, а від іншої сторони бізнесу – наявності клієнтів. Коли у великого постачальника є 8-9 млн клієнтів (70% всіх споживачів газу в Україні), які дуже інертні, коли він знає, що 90% з них, швидше за все, цієї зими нікуди не перейдуть, від слова “зовсім”, і немає якогось органу, який би на цю ситуацію дивився дуже жорстко, що він буде робити? Він буде максимізувати маржу “, – заявив він.

Так він прокоментував 30-40% різницю в ціні газу між ДК “Нафтогаз України” і газсбитамі групи Дмитра Фірташа, які з 2015 року поставляють газ населенню.

За словами Коболєва, на ціну не впливає те, у кого купує газ постачальник послуги населенню.

“Немає ніякого логічного зв’язку між маржею газзбутів і тим, у кого вони купують газ. Більш того, я перевіряв – є приватна компанія, яка продає дешевше газ, ніж у нас. Є компанії, які продають за цінами, близькими до наших. Для “Нафтогазу” плюс 1 гривня, при нашій малій базі клієнтів, принесе дуже малий прибуток. Тому ми воюємо за кінцевого споживача “, – розповів Коболєв.

Нагадаємо, з 1 серпня 2020 на ринку природного газу для населення діє вільне ціноутворення: ціну газу постачальники визначають самостійно, зате споживач може вільно змінювати постачальника в будь-який момент.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий