Нехай побачить весь світ культуру наших високопосадовців! Депутат Ярослав Дубневич показує дулю під час засідання Верховної Ради

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На фото – депутат Ярослав Дубневич показує дулю під час засідання Верховної Ради, на якому з нього зняли недоторканність. Сьогодні нардеп спробував через Верховний суд скасувати рішення про зняття з нього недоторканності. Мовляв, були порушена процедура.

Втім представник Ради виступив у суді доволі переконливо і надав усі аргументи не на користь Дубневича. Його підтримав і прокурор САП. Зрештою Верховний Суд повністю відмовив Дубневичу.


Нагадаємо, депутата від групи “За Майбутнє” підозрюють у розкраданні зі спільниками 93 млн грн “Укрзалізниці”. НАБУ вже давно завершило розслідування, з матеріалами знайомляться адвокати Дубневича. Тому сподіваємося, що вже скоро справа буде у Вищому антикорсуді.

❗ А ми зберегли для вас список депутатів, які були проти арешту Дубневича: https://www.serpom.org.ua/…/vony-ne-daly-zgodu-aresht…/ Можете допомогти нам поширити цю інфомацію їхнім виборцям. Впевнені, для багатьох це стане відкриттям.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий