Не протягнув і року! Гучна відставка – Кабмін прийняв рішення. Заміна уже знайдена

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Кабінет міністрів на вчорашньому позачерговому засіданні звільнив главу Державного космічного агентства України Володимира Усова.

Відповідне розпорядження з’явилося на сайті уряду.

Як сказано в тексті розпорядження, Усова звільнили відповідно до частини першої статті 87 Закону України “Про державну службу”, відповідно до якої звільнити чиновника категорії А може суб’єкт призначення за поданням прем’єра або профільного міністра протягом чотирьох місяців з моменту призначення.

Профільним міністром, який міг ініціювати звільнення, є віце-прем’єр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

Виконуючим обов’язки глави ДКАУ іншим розпорядженням уряду призначений Михайло Лев.

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив Володимира Усова главою Державного космічного агентства України 24 січня цього року.

Верховна Рада призначила Олега Уруського на посаду віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України 16 липня.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий