Працівники ФСБ РФ побили і принизили колегу, але суд їх не посадив

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Військовий суд виправдав чотирьох з шести фігурантів справи про напад на співробітника ФСБ в січні цього року, ще двоє отримали мінімальні терміни – рік і півтора суворого режиму. Про це повідомляє ТАСС.

Організатор злочину, сам співробітник ФСБ, не міг терпіти товариша по службі і вирішив з приятелем принизити його публічно, побивши і інсценувавши ДТП. До цього він залучив ще чотирьох колег, і навіть спеціально купив автомобіль “Нива”. 15 січня фігуранти підлаштували ДТП за участю машини жертви, потім побили його, і продовжували ображати в відділі ГІБДД, де оформлювали аварію. Все це, зрозуміло, згодом було викладено на YouTube.

Звинувачення фігурантам були пред’явлені за застосування насильства відносно представника влади, також образі представника влади, навмисному заподіянні шкоди чужому майну і перевищення посадових повноважень. Четверо товаришів по службі організатора в результаті були виправдані за статтями про насильство та образи за відсутністю складу злочину, а по іншим отримали всього по 10 тисяч рублів штрафу.

Нагадаємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий