Прикарпатців попереджають про небезпечний козячий сир із Нідерландів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У козячому сирі з Нідерландів виявили небезпечні речовини.

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів і кормів (RASFF):

стосовно виявлення Listeria monocytogenes (presence/25g) у сирі козячому, що експортувався з Нідерландів (виробник: Bettinehoeve BV, Etten Leur) до країн – членів ЄС та до України (отримувач:  ТОВ “Дейрі Смарт Трейдінг”, вул. Підвисоцького 6В, м. Київ, 01103)”.

Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу й у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в області.

“Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за номерами телефонів: (0342) 51 13 89, 51 13 92 або звертайтеся до територіальних управлінь”, – закликають прикарпатців.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий