Самотня немlчна старенька отрuмує сnадщuну в 1 000 000 доларів. Вас здuвує те, що вона зробuла з грошuма

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Некоторые люди утверждают, что лучше «вlддаваты, чем отрuмуваты». Эти слова олицетворяют жизнь 86-летней вдовы из Сербии, которая неожиданно получила наследство от своего покойного мужа. Что она сделала с этими деньгами непременно удивит вас!

Марія Златік — сербська бідна жінка. Протягом багатьох років, вона жила на милостиню сусідів. Добрі люди охоче приносили старенькій все, що їй було необхідно, не вимагаючи нічого в замін.

У 1956 році Марія і її чоловік Момчило переїхали з Сербії в Австралію. Чоловік працював теслею, а дружина стежила за будинком. Через півтора року Марія вирішила повернутися в Сербію, щоб піклуватися про свою хвору матір.

Спочатку подружжя підтримували контакт, але за іронією долі, Марія не змогла повернутися до Австралії, коли її батьки померли. З тих пір їх відносини почали погіршуватися. В кінцевому підсумку вони забули один про одного.

Ось уже кілька років Марія живе одна. Зараз вона на пенсії, держава платить їй 100 доларів на місяць. На щастя, більшість її сусідів ставляться до неї, як до члена сім`ї.

Як то раз, в один звичайний день, цікава новина стала циркулювати в місцевій поселенні. Марія розповіла, що її колишній чоловік помер і був вельми багатий перед смертю.


Марія знала, що її чоловік знайшов собі нову дружину. Вона також дізналася про його смерть. Кілька років по тому вона отримала найбільший сюрприз в її житті. Літній жінці повідомили, що вона повинна отримати спадщину в розмірі 941,512.58 австралійських доларів-близько мільйона доларів. Ці кошти заповів їй її покійний колишній чоловік.

Люди вирішили, що Марія почне нове життя і в старості поживе щасливо. Однак, вони навіть не підозрювали, що у бабусі був зовсім інший план.

В знак свій подяки, бабуся віддала всю суму сусідам, які годували її і всіляко допомагали протягом довгих років.

«Мені не потрібні гроші. У мене є все: вода, хліб і дрова, щоб я могла топити піч взимку »- розповідає літня жінка. «Тим більше мені вже скоро вмирати, а там гроші не потрібні, тому я віддаю їх всім цим добрим людям».Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий