Спецпосланець США зізнався, що брехав Трампу щодо військ у Сирії

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Колишній спецпосланець США у справах Сирії Джим Джеффрі зізнався, що постійно приховував від Дональда Трампа справжню чисельність американських військових в Сирії. Про це повідомляє видання “Defense One”.

Метою його дій, стало, за словами чиновника, бажання “робити правильні речі”. “Ми завжди грали в свого роду морський бій з нашим керівництвом, щоб не дати йому точної інформації про те, скільки ж у нас військ в Сирії”, – розповів Джеффрі.

Читайте також:

Байдена звинуватили у серйозному порушенні закону

Також екс-спецпосланець відзначив, що ніякого виведення військ з Сирії ніколи не було. Справа в тому, що, за його словами, коли ситуація на північному сході Сирії була досить стабільною після того, як ми перемогли ІГІЛ, Трамп був схильний вивести війська.

“Двічі ми придумували п’ять кращих аргументів, чому нам потрібно залишитися. і обидва рази нам це вдавалося. Ось і вся історія” – зазначив він.

Наразі Джим Джеффрі  є чинним радником конкурента Трампа Джо Байдена, який за наявними даними виграє передвиборчу гонку. Попри це Трамп заперечує перемогу конкурента, посилаючись на випадки шахрайства з голосами.

Нагадаємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий