Страшна звістка! Країну приголомшила трагічна новина. Після коронавірусу – помер легендарний Віктюк. Шок і сльози

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Помер режисер, український, російський театральний актор, народний артист України, народний артист Росії Роман Віктюк, йому було 85 років.

Про це розповіли в дирекції московського Театру Романа Віктюка.

«Роман Григорович помер в лікарні, це сталося сьогодні», – повідомили в дирекції московського Театру Романа Віктюка, де режисер був художнім керівником (цитата по ТАСС).

Відзначимо, 28 жовтня стало відомо про те, що театральний режисер, народний артист РФ Роман Віктюк госпіталізований в одну зі столичних лікарень, де відновлюється після коронавірусу.

“Роман Григорович госпіталізований, зараз він відновлюється після ковіду”, – повідомили “Інтерфаксу” в прес-службі Театру Романа Віктюка.

Роман Віктюк народився в 1936 у Львові.

Після закінчення в 1956 році акторського факультету ГІТІСу працював у театрах Львова, Києва, Калініна і Вільнюса.
В Російському драматичному театрі Литовської РСР був провідним режисером у 1970-1974.

Починаючи з середини 1970-х, режисер ставить вистави в столичних театрах, серед яких «Царське полювання» в Театрі ім. Моссовета, «Чоловік і дружина знімуть кімнату» і «Татуйована троянда» у МХАТі, «Качине полювання» О. Вампілова і «Уроки музики» Л. Петрушевської в Студентському театрі МГУ (був заборонений).

У 1988 році на сцені театру «Сатирикон» Роман Віктюк поставив свій найвідоміший спектакль – «Служниці», за п’єсою Ж. Жене.

Завдяки розробці особливої ​​акторської пластики в поєднанні з акторською грою Віктюкові вдалося створити спектакль, який був показаний в багатьох країнах світу, вона зібрала множинні відгуки преси, а самого режисера зробив впізнаваним і відомим театральним діячем.

У 1990 відкрив театр Романа Віктюка.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий