Терміново! Відмовився від 2 туру – сталось немислиме, Зеленський в шоці. “Відкрив дорогу” – країна гуде

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Чинний мер рідного міста Президента України Володимира Зеленського Кривого Рогу Юрій Вілкул не братиме участі у другому турі виборів.

Про це йдеться у відеозверненні Юрія Вілкула.

За словами Вілкула, за станом здоров’я він не зможе взяти участь в іншому турі виборів міського голови.

У відеозверненні Вілкул назвав своїм “наступником” кандидата від ОПЗЖ Костянтина Павлова. Таким чином саме Павлов братиме участь у другому турі виборів в Кривому Розі разом з найближчим суперником Вілкула – кандидатом від пропрезидентської “Слуги народу” Дмитром Шевчиком.

«Все своє життя я присвятив служінню нашому рідному місту! Я пишаюся тим, що ви двічі надавали мені честь працювати міським головою. Низький уклін і велика подяка за те, що ви підтримали мене і нашу команду і на цих дуже складних виборах. Всі ці роки я працював чесно, щиро, докладаючи всіх зусиль. Я ніколи не був кабінетним керівником і пишаюся тим, що ми зробили разом з Вами.

Моїм головним пріоритетом завжди було збереження соціальної стабільності, допомога людям і розвиток міста. Віддаючи всі сили рідному Кривого Рогу, я, на жаль, не ставав молодше. Я завжди перед Вами відкритий і чесний. Не можу вас підвести і зараз, коли так необхідна інтенсивна робота. А здоров’я, на жаль, стало підводити. Працювати упівсили – це не для мене. Усвідомлюючи найбільшу відповідальність перед кожним криворіжцем, я, на жаль, не зможу брати участь у другому турі виборів », – заявив мер.


Також він підкреслив: «Тепер до другого туру виходить Костянтин Павлов. З ним ми працювали десять років в одній команді. Я впевнений, що він порядна, принципова і підготовлений кандидат на посаду мера. Він збереже все найкраще, не допустить потрясінь і соціальних експериментів, а розвитку міста додасть молодий динаміки і нової енергії. І завжди буде на боці простих людей ».

На думку спостерігачів, насправді Вілкул відкрив дорогу до перемоги на виборах кандидату від «Слуги народу», топ-менеджеру Ріната Ахметова Дмитру Шевчику.

13 листопада стало відомо, що мер Кривого Рогу і кандидат в мери Юрій Вілкул госпіталізований в інститут серця Б. Тодурова в Києві. У прес-службі мерії заявили, що Вілкул відчуває себе нормально і підтримує зв’язок з усіма підрозділами мерії. По завершенню лікування він планує повернутися до роботи.

Раніше 71-річний Юрій Вілкул, який є чинним мером і висуванцем партії «Блоку Вілкула «Українська перспектива», яку очолює його син Олександр Вілкул, вийшов у другий тут виборів міського голови Кривого Рогу. Другим кандидатом був Дмитро Шевчик ( «Слуга народу»).

За підсумками голосування в першому турі за Юрія Вілкула проголосувало більше 80,6 тис. Виборців, за Дмитра Шевчика – 45 тис. Всього у виборах мера в Кривому Розі брало участь дев’ять кандидатів. Проголосували 179 000 криворіжців.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий