Труна Джигарханяна потопає в квітах! Дружина почорніла від горя, ледве тримається. Люди плачуть – посилили охорону!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні близькі, колеги і шанувальники прощаються з народним артистом Арменом Джигарханяном, який помер 14 листопада на 86-му році життя. Незважаючи на пандемію, церемонію прощання з легендарним актором вирішено зробити відкритою, щоб всі змогли віддати останні почесті своєму кумиру. Прощання проходить в Московському Драматичному театрі. Потім артиста поховають на Ваганьковському кладовищі поряд з дочкою.

У першому ряду люди з близького оточення артиста. Сцена потопає в квітах. По обидва боки від відкритої труни сидять близькі Джигарханяна. Серед яких можна побачити вбиту від горя вдову Тетяну Власову. Жінка опустивши голову, просто почорніла від горя. Вона до цих пір не може прийти в себе.

Зі сцени зачитують співчуття від відомих персон, політиків, діячів культури, творчих колективів.

Одним з перших, хто висловив свої співчуття був Мер Москви Сергій Собянін він зазначив: “Пішов з життя чудовий майстер. Ми любили його за неповторну манеру виконання, якою він наділяв кожного із зіграних ним героїв. Прошу передати слова співчуття і підтримки рідним “.

Також заслужений артист Росії Бедрос Кіркоров відвідав прощання з актором Арменом Джигарханяном і розповів, яким він запам’ятав театрального режисера.

Це був не тільки великий артист, але і велика людина. Я його знав з 1974 року, коли студентом був, уже закінчив. Коли приходили з Єревана, ми завжди збиралися, і Армен завжди приходив. Це була душа, скеля, – зазначив Кіркоров.

Крім цього глава Департаменту культури Москви Олександр Кибовський прийшов попрощатися з Джигарханяном. Перед тим як взяти слово, він поклав квіти до труни і кілька хвилин постояв біля неї. Потім висловив співчуття родині.

“Він, як комета, з’явився на театральній і кіносцені. Справа не тільки в кількості ролей, які він зіграв, а в якості. Це потужний заряд, який отримував зал, аплодували йому “. Він же: “Він народний не тільки за званням, але по любові людей по всьому світу. Його голос став брендом. Ці неповторні нотки, репліки, коли навіть мультиплікаційні герої були Джигарханяном. Життя у нього було складне, з багатьма поворотами, але слава його не псувала. Він як справжній вірменський коньяк – не закисає … Для мене його відхід був несподіваним. Настільки в ньому було запасу цієї енергії, але, на жаль, доля вирішила інакше. Є люди, які не замінні. Саме їх присутність, спілкування з ними задає високу планку для молодих артистів. Ті, хто мав честь отримати рукостискання від Армена Борисовича, будуть нести його силу дорогоцінне відлуння його таланту “. – виступив Кибовський.

Також наголошується, що сцена потопає в квітах, а люди продовжують йти до гробу. Затримуватися в залі не можна, того вимагають санітарні норми. Віддавши останні почесті артисту, шанувальники виходять із залу по бічних проходах. Деякі не можуть стримати сліз. Дехто намагається затриматися, просить охорону дозволити сумувати в стінах улюбленого театру.

Прийшов попрощатися з Джигарханяном заслужений майстер спорту, футболіст Євген Ловчев. А також актор Дмитро Харатьян.

Харатьян сказав: “У вірмен є мудрий вислів:” Візьму твій біль на себе “. Я сказав її Армену Борисовичу, а він каже мені: “Знаєш, є відповідь на неї:” Залишайся без болю “. Сьогодні ми залишилися без Армена Борисовича, і наш біль не вщухає “.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий