Тільки що! Комаровський не став мовчати – “ми продовжуємо воювати”. Шокуюча заява – він “розніс” всіх

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Відомий лікар-педіатр Дмитро Комаровський поділився своїми враженнями про введеного урядом карантину “вихідного дня”. Зокрема він назвав дивним рішення влади про впровадження цього принципу.

Про це він розповів на своєму YouTube-каналі.

“Я думаю, що абсолютно будь-які заходи, спрямовані на те, щоб люди рідше і менше зустрічалися один з одним, звичайно ж, будуть працювати в плані зменшення захворюваності”, – говорить Комаровський, але зазначає, що введені обмеження не рівноцінні і в окремих випадках можуть мати зворотний ефект.

На думку лікаря, якщо у вихідні закриті господарські магазини, то людям, яким необхідно щось купити там, все одно підуть туди пізніше.

“Кількість людей, які зберуться в цьому магазині в понеділок, буде набагато більше, соціальне дистанціювання між ними буде менше. Тому закрити магазин в суботу та неділю, але залишити його відкритим в понеділок – рішення дивне”, – говорить Комаровський.

Аналогічно лікар міркує і про закриття ресторанів.

“Ось ми закрили ресторан, залишивши без засобів до існування людей, які в цьому ресторані працюють. Ми закрили ресторан раптово, не попередивши власників, які витратили купу грошей на продукти, які тепер можуть зіпсуватись. Виявляється закрити ресторан – набагато ефективніше, ніж забезпечити в ресторані вентиляцію, відстань між столиками “, – говорить Комаровський.


За його словами, карантин вихідного дня – чудовий спосіб показати те, як українці вміють воювати один з одним.

“Частина населення, яка має функції перевіряльників носиться і відстежує – хто це там відкрився”, – говорить лікар і додає, що власники ресторанів і фітнес-клубів в таких умови пускали клієнтів по дзвінку і продовжували роботу у вихідні при закритих дверях і вікнах.

“Ми продовжуємо воювати з державою і вчимося виживати в державі, яке постійно на нас полює. Зараз ситуація унікальна, тому що до людей приєдналися мери, які теж хочуть, щоб у вихідні у них все працювало, оскільки вони від цього теж отримують свою “копійку”, – говорить Комаровський і додає, що в Україні карантин вихідного дня – це унікальний спосіб дискредитувати саме поняття держави.

Також Комаровський розповів, хто повинен відповісти на питання українців про ефективність карантину.

“Ось цей карантин вихідного дня – має він сенс чи ні з епідеміологічної точки зору – ось ці спірні питання повинні бути роз’яснені населенню, але не міністром охорони здоров’я, не прем’єр-міністром, чи не президентом і навіть не видатним міністром МВС. Ці рішення повинні бути людям пояснені з точки зору великої медичної науки. Епідеміологія повинна знати відповіді на питання, скільки ми врятуємо життів, звільнимо місць, заощадимо кисню, якщо ми оголосимо карантин вихідного дня. Для цього в країні існують вчені “, – висловив свою думку Комаровський.

Також він навів приклад, як це працює в цивілізованих країнах: наприклад, у Франції ще 11 березня був створений рада з 11 авторитетних вчених, а в Великобританії в спеціальну раду увійшли представники всіх авторитетних медустанов. А в США спікером в питаннях коронавірусу є керівник Інституту алергічних та інфекційних захворювань.

Комаровський дивується, чому аналогічна експертна група не була створена в Україні, в якій також багато різний медичних інститутів, тисячі докторів наук і кандидатів медичних наук.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий