У Софії Київській презентовані ескізи великого Державного герба України

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У виставкових залах «Хлібня» Національного заповідника «Софія Київська» триває виставка робіт, що надійшли на конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України. Виставка діятиме до 27 листопада.

У Софії Київській презентовані ескізи великого Державного герба України - конкурс, виставка - 20201113105600 EI4A7553
фото МКІП

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що великий Державний Герб України існує вже 23 роки і президента просять його затвердити.

Всього в експозиції представлено 112 робіт, повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики. Оскільки процедура конкурсу є анонімною, представленні ескізи не підписані іменами авторів. Після визначення найкращих робіт оргкомітет оприлюднить інформацію про переможців.

У Софії Київській презентовані ескізи великого Державного герба України - конкурс, виставка - 20201113105346 EI4A7521
фото МКІП

Наразі фахове журі конкурсу, що складається з провідних істориків, юристів, мистецтвознавців, науковців та геральдистів, проводить оцінювання отриманих ескізів.

Нагадаємо, що найкращі проекти ескізів отримають премії: перша премія – 100 тис. грн, друга премія – 50 тис. грн, третя премія – 30 тис. грн.

Відповідно до постанови про проведення конкурсу, до 1 грудня 2020 р. Міністерство культури та інформаційної політики України має подати Міністерству юстиції пропозиції за результатами конкурсу для врахування їх під час розроблення проєкту Закону України «Про державні символи України».

Читайте також про те, що Держаний Герб України оновлять.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий