Федина в шоці! Депутатці дісталося конкретно – просто на каналі Порошенка. Тільки не брешіть! Ніхто не чекав

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ведучий телеканалу “Прямий” Микола Вересень накинувся в прямому ефірі на народну депутатку від “Європейської солідарності” Софію Федину і просто в ефірі став звинувачувати її у брехні.

Відео перепалки оприлюднила в Facebook волонтер Маруся Звіробій.

“Софія готує пост, в якому дасть фактаж по кожному пункту, який можна розкрити не за 60 секунд. Але поведінки Миколи Вересня я не зрозуміла. Ти брешеш, бо я так сказав, це ще що за фокус?”, – обурилася Звіробій.

“Не знаю, яка муха сьогодні вкусила Миколу Вересня, але на мої слова, що кожен новий законопроект влади погіршує ситуацію для підприємців, він звинуватив мене у брехні, не даючи ні часу, ні можливості чітко аргументувати свою позицію. Більш того, коли я встала і зажадала вибачень – він звинуватив мене у фізичному насильстві – як ніби я його хочу вдарити “, – написала після ефіру Федина у себе в Facebook.

Дивитися відео з 52.50.

Відзначимо, що перепалка трапилася під час обговорення інформації про брак фінансування для стаціонарних лікарень, в яких лікують хворих коронавірусом.

Як відомо, канал “Прямий” пов’язують з Петром Порошенком, участь в ефірах часто беруть представники партії “Європейська солідарність”. І дивно, що ведучий, який в принципі завжди позитивно ставиться до соратників Порошенка, раптом зірвався і накинувся на “бідну” Федину. Звільнення не боїться?

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий