Хвороба не залишила йому шансів! Пішов з життя відомий актор, заслужений артист. Рідні і колеги шоковані втратою…

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Театр імені Моссовєта повідомив на своєму сайті про смерть заслуженого артиста Росії Юрія Черкасова на 60-му році життя. Прощання з актором пройде 17 листопада в 11.00 в будівлі театру, його поховають на Митинському кладовищі.

«Пішов приголомшливий чоловік, мій друг, ніжний, турботливий чоловік і батько. Людина з великої літери. Рак – страшна напасть, але Юра тримався.

Не знаю, яке слово підібрати. Він був чудовий в усьому і в цьому теж. Згадайте раба Божого Георгія в своїх молитвах », – написала в Facebook актриса Ксенія Алфьорова, дружина актора Єгора Бероева, який був прийомним сином Черкасову.

Юрій Черкасов народився 25 березня 1961 року. В 1990 році закінчив курс акторської майстерності в майстерні народного артиста РРФСР Євгена Лазарева і Володимира Левертова в ГІТІСі. Потім вступив до трупи театру ім. Моссовєта, де «відразу ж увійшов в репертуар театру».

«Яскравий, гострохарактерний актор, що володіє прекрасними даними: темпераментом, пластичністю, точністю у виборі засобів вираження – він завжди був затребуваний режисерами», – охарактеризували актора колеги.

«Схильний до несподіваного і парадоксального, Юрій В’ячеславович завжди був готовий до експерименту: в« Р.Р.Р. » за мотивами роману Ф.М. Достоєвського «Злочин і покарання» він зіграв стару лихварку, а в тургенівському «Місяць у селі» – відразу двох персонажів: хлопчика Колю Іслаєва і поміщика Большинцова», – заявили в театрі.

В офіційному повідомленні про смерть артиста представники театру відзначили, що Черкасова любили і поважали колеги.

«Його смерть – велика втрата для театру. Висловлюємо наші найглибші співчуття дружині Юрія В’ячеславовича актрисі нашого театру Олені Вадимівні Бероєвій і його сім’ї », – написали вони.

Черкасов став третім чоловіком 62-річної актриси Олени Бероєвої і прийомним батьком її синів – Дмитра і Єгора.

Відспівування Юрія Черкасова заплановано на 16 листопада, воно пройде в 20.00 в храмі мучеників Флора і Лавра на Зачепи.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий