Чи безпечно в торгових центрах Івано-Франківська в період пандемії?

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В час карантину люди прагнуть рідше перебувати в громадських місцях. Але нагальних потреб ніхто не скасовував. Франківські сім’ї потребують свіжих продуктів, засобів гігієни та дезінфекції, нового сезонного одягу та взуття. Частина населення обирає онлайн шопінг. Але більшість франківчан цікавиться, як оптимізувати офлайн покупки та менше часу витрачати на пошуки товарів.

Відповідь є. Швидко та безпечно здійснити закупи для всієї сім’ї можна в найбільшому в Івано-Франківську торгово-розважальному центрі “Велес”. Адже саме тут розташовано одразу все необхідне: понад 70 магазинів з товарами для дорослих та дітей, продуктовий супермаркет, аптека, оптика, відділення банку, зоомагазин, товари для краси та здоров’я, заклади харчування.

Перебування в торговому центрі зручне та безпечне. Входи оснащені дезінфекторами, впроваджений масковий режим для працівників та відвідувачів, проводиться регулярне вологе прибирання приміщень та дезінфекція контактних поверхонь. Для дотримання дистанції 1,5 метра обмежена кількість людей в магазинах – не більше 1 особи на 10 кв.м.. В кафе та піцерії працює безконтактне онлайн меню. На час карантину в торговому центрі скасовані масові заходи: квести, свята, майстер-класи.

Наразі магазини «Велеса» працюють у повному режимі та дивують франківчан демократичними цінами на трендові новинки осінньо-зимового одягу, взуття, аксесуарів та гаджетів. В ТРЦ «Велес» діють постійні акції та сезонні знижки, що суттєво економить сімейні бюджети іванофранківців.

Чи безпечно відвідувати торгові центри? Безперечно – так, якщо кожен з нас буде дотримуватись простих санітарних правил! Тому носіть захисну маску, тримайтеся дистанції, дезінфікуйте руки та самоізолюйтеся вдома у випадку поганого самопочуття. Всім міцного здоров’я та гарного шопінгу.

*на правах реклами


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий