Чоловік Венедіктової Звільнився З Поліції, Отримав Понад 750 Тис Грн!!! Компенсації, А Через 10 Днів Поновився На Посаді (ВIДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Денис Колесник звільнився з посади заступника начальника департаменту кіберполіції. Він скористався отриманням разової фінансової допомоги та інших виплат на загальну суму приблизно 750 тис. гривень, а потім подав документи на конкурс на свою ж посаду і повернувся до роботи.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів проекту Bihus.info, повідомляє Цензор.НЕТ.

За їхніми даними, Колесник подав рапорт про звільнення 25 вересня. Тоді ж він попросив про матеріальну допомогу і отримав її в сумі 774 644,73 грн, з яких сплатив 11 619 грн військового збору.

608 тис. Колесник отримав як одноразову допомогу при звільненні, 103 315 — грошового забезпечення та компенсації за невикористані відпустки і премії, ще 60 тис. — на оздоровлення та вирішення побутових проблем.

Загальна сума отриманих виплат дорівнює сумі його зарплати за півтора року, зазначають журналісти.


30 вересня Колесника офіційно звільнили, 1 жовтня оголосили конкурс на звільнену після його звільнення посаду, а 5 жовтня документи на цю посаду подав сам Колесник.

Дізнатися про результати конкурсу журналістам не вдалося, але вони щодня — зокрема ті 10 днів, коли Колесник нібито був звільнений — фіксували його машину біля будівлі департаменту кіберполіції.

«У самому департаменті навіть не помітили, що Колесник звільнився. На сайті він досі числиться заступником. А в приймальні пояснюють, що заступник начальника департаменту Колесник особисто не приймає через карантин, але звернення для нього можна залишити», — сказано в розслідуванні.

Журналісти зазначають, що Колесник у результаті звільнення і відновлення не просто отримав понад 750 тис. виплат, а й змінив статус. Він звільнився з посади категорії «середній склад поліції», а поновився вже на посаду категорії «держслужбовець».

«Поліцейський Колесник міг стати, ну, найкращим поліцейським Колесником. А державний службовець Колесник може стати ким завгодно і переводитися не між поліцією і поліцією, а туди, куди захоче. … Є відчуття, що пана Колесника найближчим часом чекають нові горизонти і нові підвищення», — роблять висновок журналісти.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий