Шмигаль все! Добуває – замінять на Яценюка. Битва за посаду – ніхто не чекав. Арсеній аплодує!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Шмигаль відзвітував у Раді щодо доцільності введення карантину вихідного дня. Каже, що обмеження спрацювали і кількість хворих пішла на спад. Якщо ж скасувати карантин, ми переступимо поріг в 20-30 тисяч хворих за кілька тижнів і доведеться вводити повний локдаун на три тижні, як це зробили більшість країн Європи.

В Австрії, наприклад, взагалі не можна виходити з дому без спецперепустки. Але, поки знайшли альтернативу в особі вихідних, подібного локдауна в Україні не буде. Прем’єр ще раз підкреслив, що необхідність введення обмежувальних заходів на вихідних необхідно для того, що б ми не вийшли на плато по захворюваності.

Глава уряду закликав українців залишатися вдома, а якщо потрібно вийти, то тримати дистанцію і дотримуватися всіх протиепідемічних заходів. Зараз Україна виходить на 50 тисяч тестів в день, планують вийти на 70 тисяч. 54 тисячі ліжок готові прийняти хворих. Ведеться підготовка до розгортання мобільних госпіталів. Виробництва кисню в Україні достатньо. Доплата медикам складе 300%. Наступного року зарплата медиків зросте ще на 30%. Для кожної області є гарячі лінії, для людей з симптомами коронавірусу.

“Дивлюся виступ прем’єра Шмигаля в раді

його, звичайно, ніхто не слухає

все тому що дядько так і не подивився фільм Король каже!

а міг би компенсувати весь свій пздц хоча б цим “, – коментує виступ прем’єра журналіст Макс Назаров.

Також тг-канал “Пліткарка” пише, що незабаром Шмигаля планують звільнити і замінити на скандального Яценюка.

“Ринат Ахметов почав готувати заміну Шмигаля на Яценюка, якого активно просувають як друга Байдена. Вже всім зрозуміло, що Уряд Шмигаля добуває останні місяці, а битва за посаду йде вже зараз”, – йдеться в повідомленні.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий