Ще одна перемога, на цей раз втрати рахуватиме і Росія: Азербайджанці добудували свій газопровід у Європу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ледве вщухли бої в Карабаху, де під контроль Баку перейшло три чверті окупованих у 1990-ті територій, як ще одна довгоочікувана новина підірвала медіа. Перемога в Карабасі дозволила Азербайджану відсунути лінії розмежування від стратегічної труби

13 жовтня завершили будівництво азербайджанського трубопроводу TAP AG. Тепер він готовий до комерційних поставок до Європи, повідомляють Патріоти України з посиланням на турецькі ЗМІ.

“Ці проекти вперше змінять енергетичну карту Каспійського регіону, з’єднавши його газові запаси з Європою. Тепер, після завершення останньої частини ЮГК, ця величезна експортна система повністю інтегрована і готова до поставок газу в Європу”, – йдеться у повідомленні компанії.


TAP має загальну протяжність у 878 км, з яких 550 км пройде через північну частину Греції, 215 км – через територію Албанії, 105 км – через Адріатичне море і 8 км – по території Італії.

Співвласниками проєкту є компанії SOCAR (20%), BP (20%), Snam (20%), Fluxys (19%), Enagas (16%) і Axpo (5%). Вартість проекту оцінюється в €4,5 млрд.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий