Щоб задокументувати світ науки: прикарпатцям нагадують про конкурс наукових фотографій від Вікіпедії

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Культура не може існувати без науки. Недостатньо лише говорити про науку — треба її показувати. Щоб показувати наукові знання на сторінках Вікіпедії наочно, створено конкурс наукових фотографій.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт Рогатинської РДА.

Конкурс наукових фотографій — це фотоконкурс, що проводиться з 1 по 30 листопада 2020 року.

Мета — зібрати фотографії, що документують світ науки: зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їхнє дослідницьке обладнання.

Конкурс організовує Громадська організація Вікімедіа Україна — некомерційна організація, яка займається популяризацією Вікіпедії та її сестринських проєктів в України, а також сприяє розвитку їхніх спільнот. Вперше такий конкурс відбувся восени 2015 року.

“Цей конкурс прийшов до Вікіпедії, тому що Вікіпедія — це активне середовище, спрямоване на накопичення та розповсюдження знань, які є вільними та доступними для всіх. Такі засади роблять Вікіпедію гарною платформою для публікації наукових фотографій. Відкритий доступ, зацікавленість спільноти та користувачів Вікіпедії в інформації та загальна надійність — це лише деякі з рис вільної енциклопедії, які роблять її привабливим середовищем задля популяризації науки загалом та наукових зображень зокрема. Визначною особливістю Вікіпедії є її здатність розповсюджувати знання, а наукові фотографії оцінюються як насичений носій інформації, що робить співпрацю між спільнотою Вікіпедії та науковими фотографами вигідною для обох сторін. Конкурс наукових фотографій — це поштовх для формування стійких взаємовідносин між ними”, – йдеться в повідомленні.

Подробиці та заявка на участь у конкурсі за посиланням.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий