“Я вже президент!” Разумков шокував зізнанням – це почули всі. “До наступних виборів” – країна гуде

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Спікер парламенту Дмитро Разумков в інтерв’ю німецькому виданню заявив про те, що в певному сенсі також є президентом. Саме так він відповів на запитання про свої президентські амбіції.

Про це Дмитро Разумков сказав в в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt.

“Моя робота – не мріяти, а виконувати актуальні завдання. До наступних виборів ще довгий шлях. Україна має великі виклики. Тепер нам потрібно зосередитися на вирішенні цих проблем, а не на політичних амбіціях. На українському моя посада – голова парламенту, німецькою – президент парламенту. Отже, в деякій мірі, я – вже президент “, – заявив Разумков.

Також він розповів про позицію України щодо будівництва “Північного потоку-2”, співпрацю з Німеччиною і США.

За словами Разумкова, зазначив, що “Північний потік-2” є виключно економічним проектом і буде мати внутрішні і зовнішні наслідки для Європи в майбутньому.

“Ми є надійним транзитером газу. Але ми вже відчули, як це, коли Росія припиняє поставки газу і використовує його як засіб політичного тиску”, – зазначив Разумков.


Він висловив надію, що Німеччина продовжить підтримувати Україну і після відходу Ангели Меркель з поста канцлера ФРН.

Також Разумков вважає, що підтримка України з боку США залишиться незмінною, незалежно від того результату президентських виборів.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Разумков прокоментував можливість виконання обов’язків глави держави в ефірі “Свободи слова”.

Він зазначив, що зараз Зеленський може виконувати свої функції глави держави. Разумков також уточнив, що у президента в Україні немає заступників.

“Я завжди готовий працювати як голова Верховної Ради, як це і передбачає Конституція”, – зазначив Разумков.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий