COVID-19 в Україні: уряд виділив 118 млн грн на мобільні шпиталі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Україні, як і в усьому світі, продовжує зростати кількість хворих на коронавірусну хворобу. Відповідно все більше людей потребують медичної допомоги у лікарні. Для збільшення кількості ліжко-місць в країні облаштують мобільні шпиталі.

COVID-19 в Україні: уряд виділив 118 млн грн на мобільні шпиталі - коронавірус - close up of unrecognizable doctor in surgical glove giving oxygen to patient while trying to save his life 274679 10048
фото – freepik.com

Так, станом на 17 листопада Україна знову побила власний антирекорд за кількістю нових випадків, виявлених упродовж доби, – 11 968. Чимало й госпіталізовано осіб за минулу добу – 1 610 осіб.

Щоб вітчизняна медична система була в змозі надавати допомогу усім коронавірусним хворим, передусім слід збільшити кількість ліжко-місць.

«Вчора на позачерговому засіданні уряду була прийнята постанова на виділення коштів на облаштування мобільних шпиталів, – повідомив у своєму відеозверненні міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який наразі перебуває на самоізоляції через підтверджений COVID-19. – Разом було виділено 118 млн грн».

За словами очільника МОЗу, мобільні шпиталі з’являться у Києві, Одесі і Краматорську.

Нагадаємо, що для недопущення колапсу медичної системи в країні з 14 листопада було запроваджено карантин «вихідного дня». Однак через неможливість працювати у вихідні дні у першу чергу страждає малий та середній бізнес. Тож у суспільстві карантин «вихідного дня» викликав обурення. 16 листопада Верховною Радою навіть було зареєстровано проєкт постанови про скасування карантину «вихідного дня».

COVID-19 в Україні: уряд виділив 118 млн грн на мобільні шпиталі - коронавірус - koronavirus 154

Загалом за весь час пандемії в Україні підтвердили 557 657 випадків COVID-19. Із них летальними стали 9 856. Одужали 250 983 особи. За минулу добу померли 159 пацієнтів, 6 786 осіб отримали негативний тест на наявність коронавірусу в організмі.

«Погляд» також писав, що уряд шукає шляхи удосконалення карантину «вихідного дня», зокрема розглядає питання: як підтримати бізнес?

Хто з публічних людей і чиновників наразі хворіє на коронавірусну хворобу, читайте тут.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий