Був справжнім українцем: Від коронавірусу п0мер соратник Філарета

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сергій Станкевич увійшов в рух за відновлення української церковної автокефалії в 1989 році, коли взяв участь у створенні київського гуртка патріотичного молодіжного руху “Пласт”.

Помер настоятель Свято-Юріївської парафії м. Києва протоієрей Сергій Станкевич. Про це повідомив сайт “Української православної церкви Київського патріархату”, передають Патріоти України.

Із сумом повідомляємо, що сьогодні, 17 листопада 2020 року, відійшов до Господа настоятель парафії святого Юрія Переможця м. Києва протоієрей Сергій Станкевич, – йдеться у повідомленні.

Почесний патріарх ПЦУ й патріарх УПЦ Київського патріархату Філарет “висловив співчуття дружині спочилого матушці Людмилі, рідним і близьким отця Сергія, парафіянам Свято-Юріївської парафії”.


Як повідомляє “Релігійно-інформаційна служба України”, життя Сергія Станкевича забрав коронавірус. Як відомо, Станкевич увійшов в рух за відновлення української церковної автокефалії в 1989 році, коли взяв участь у створенні київського гуртка патріотичного молодіжного руху “Пласт”. Пізніше він брав участь у створенні Київського Патріархату і був багаторічним сподвижником владики Філарета.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий