Навіть не думайте! Зеленський в ауті – шокуюче попередження Банковій: Президент вистоїть – все йде по плану

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер звернувся до українців та команди глави держави Володимира Зеленського з екстреним попередженням.

Він звернув увагу на те, що офіційний Київ наразі повинен відмовитися від будь-яких спроб повернути Донбас силою, оскільки, за словами експерта, застосування військової сили в найближчі рік-два може призвести до справжньої катастрофи.

Ішингер наголосив, що українська влада не повинна навіть думати про сценарій Нагірного Карабаху, коли Азербайджан практично поновив контроль над втраченими територіями. 

“Відмінність шалена! Там йдеться про конфлікт двох маленьких держав на Кавказі, жодна з яких не має стратегічного значення ані для Росії, ані для США, ані для іншої світової сили… Натомість військове протистояння між Україною та Росією – якщо розпочнеться зараз чи за рік-два – може призвести лише до катастрофи. Тому я кажу: навіть не думайте про військовий шлях. Наслідки для України від цього будуть жахливими, ви серйозно постраждаєте. Можливо, Росія також серйозно постраждає, цього я не знаю – але для вас наслідки точно не будуть добрими”, — наголосив Вольфганг Ішингер.

На переконання політичного експерта, наразі команда Володимира Зеленського має обрати шлях довгостроковій дипломатії.

“Україна поверне Донбас. Навіть за мого життя, я впевнений, ми побачимо Україну, яка знову об’єднається, але це станеться не військовим шляхом, а економічним”, — запевнив укранців Ішингер.

На його думку, офіційний Київ може повернути свої території лише через економічне і соціальне відновлення країни.


“Якщо ваш уряд зможе успішно подолати масштабну корупцію, якщо ви створите ситуацію, за якої українці житимуть заможно – то ті, хто живе в Донецьку та Луганську, зрозуміють, що продовження їхнього існування у цих дивних утвореннях – це погане рішення”, — пояснив свою позицію Вольфганг Ішингер.

До слова, член команди українського лідера Володимира Зеленського та віцепрем‘єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков під час онлайн-зустрічі з комісаром ЄС із питань гуманітарної допомоги та управління кризовими явищами Янезом Ленарчічем виступив з доволі неочікуваною заявою.

Відомий політик зізнався, що повна реінтеграція окремих районів Донецької та Луганської областей триватиме не менше 25 років, і це потрібно усвідомлювати усім українцям. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Згідно з останніми даними, Олексій Резніков та Янез Ленарчіч говорили про необхідність забезпечення міжнародним організаціям доступу на всій території нашої країни, в тому числі тимчасово окупованій.

Окрім того, представник команди Зеленського закликав Ленарчіча зустрітися зі звільненим журналістом Стасом Асєєвим, який 28 місяців перебував у “тортурні”, у так званій “Ізоляції”.

Також політики детально обговорили гуманітарне розмінування. Ленарчіч заявив про готовність ЄС допомагати Україні і в цьому напрямку.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий