Вчені розповіли про ранні симптоми COVID-19

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Британські й канадські медики назвали ранні симптоми зараження коронавірусом, посилаючись на проведені 36 досліджень, у яких взяли участь тисячі інфікованих пацієнтів.

Вчені розповіли про ранні симптоми COVID-19 - коронавірус, захворюваність, дослідження, COVID-19 - young woman having stomach ache lying on sofa 23 2147953293

Проблеми травлення

Так, першим, що може свідчити про те, що ви підхопили коронавірусну хворобу, буде біль у животі і діарея. Як пише видання Express, проблеми з травленням спостерігаються у кожного п’ятого зараженого. Також можуть бути втрата апетиту, нудота та блювота.

Доктор Діана Галл розповіла Express Health:

«Проблеми з травленням та зміни звичок кишківника, особливо рідкі випорожнення і частіші відвідування туалету, іноді є першими ознаками зараження вірусами, у тому числі й коронавірусом. Однак діарея була зареєстрована як ранній симптом у пацієнтів, в яких згодом виявили позитивний результат на COVID-19».

Очні інфекції

За даними Американської офтальмологічної академії, кон’юнктивіт розвивається у приблизно трьох відсотків хворих на COVID-19. Зазвичай це відбувається, коли інфекція потрапляє на слизову оболонку ока.

Сплутаність свідомості та втома

Раннім симптомом коронавірусу також сміливо можна вважати сплутаність свідомості. Зокрема, у дослідженні Імперського коледжу Лондона стверджується, що COVID-19 має хронічні когнітивні наслідки і може вплинути на роботу мозку. Раніше «Погляд» писав, що коронавірус здатний проникати у мозок людини.

Вчені розповіли про ранні симптоми COVID-19 - коронавірус, захворюваність, дослідження, COVID-19 - fatigue at work and sleep deprivation exhausted woman yawning sitting at table and working at laptop 165285 1097

Стомлюваність, на думку вених, також присутня у 52% пацієнтів зі 128, які брали участь у дослідженні. Хворі розповідали, що постійно хотіли спати і мали бажання відпочити навіть через 10 тижнів після одужання.

Дивіться нашу таблицю симптомів COVID-19

Вчені розповіли про ранні симптоми COVID-19 - коронавірус, захворюваність, дослідження, COVID-19 - symptomy tabl2 1

«Погляд» також повідомляв, що науковці прогнозують більше 1 млн випадків COVID-19 в Україні на кінець року.

Дізнайтесь більше про тестування на COVID-19: куди звертатись, як підготуватись, вартість.

Фото: freepik.com

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий