Вибори під загрозою! Гучний скандал сколихнув країну – ЦВК б’є на сполох. Припинили повноваження

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

До Центральної виборчої комісії надійшла інформація від Чернівецької міської територіальної виборчої комісії щодо загрози належній організації та проведенню голосування у день повторного голосування на виборах Чернівецького міського голови 29 листопада 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Як вбачається з повідомлення, до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії надійшли подання від місцевих організацій політичних партій про дострокове припинення повноважень членів дільничних виборчих комісій, включених до складу комісій від цих організацій, а саме:

  • Чернівецька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” – 216 членів ДВК;
  • Чернівецька територіальна організація Політичної партії “Європейська солідарність” – 128 членів ДВК;
  • Чернівецька обласна організація політичної партії “НАШ КРАЙ” – 85 членів ДВК;
  • Чернівецька обласна організація політичної партії “РІДНЕ МІСТО” – 15 членів ДВК.

При цьому в повідомленні зазначено, що до подань не надано заяв осіб про складення повноважень членів дільничних виборчих комісій.

Такі дії організацій партій можуть створити перешкоди в належній підготовці проведення повторного голосування з виборів Чернівецького міського голови. Зокрема, за певних обставин можуть виникнути проблеми із повноважністю засідань дільничних виборчих комісій – у зв’язку з відсутністю мінімальної кількості членів комісії, необхідної для проведення засідання; із достатністю голосів для ухвалення рішень комісій, а також належною організацією роботи комісій під час голосування та підрахунку голосів виборців.

Центральна виборча комісія зі свого боку вживає заходів щодо забезпечення належної організації повторного голосування в місті Чернівці та закликає відповідні місцеві організації партій, членів виборчих комісій та інших суб’єктів виборчого процесу максимально відповідально та усвідомлено поставитися до своєї ролі в забезпеченні виборчого процесу. Адже без цього неможливо як забезпечити вираження політичної волі громадян на місцевих виборах в окремому місті, так і рухатися шляхом побудови демократичного суспільства в Україні загалом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий