Відвоювати! У президента зробили невимовне, нарешті сказали прямо: шокуюче одкровення. Країна гуде

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак нарешті вирішив пояснити, чому Україна не буде відвойовувати силою окуповані території на Донбасі. За його словами, тому є кілька причин.

Посадовець наголошує, що суто військового вирішення питання на Донбасі він не бачить і Генштаб ЗСУ також. Свою позицію з цього приводу Руслан Хомчак озвучив під час зустрічі з журналістами.

Він наголосив, що військове розв’язання є неможливими одразу з трьох причин. В першу чергу, наша країна порушить міжнародне гуманітарне право у частині воєнних дій на території густозаселених районів.

“Ви знаєте, що таке Донбас. Коли один населений пункт одразу переходить у інший. Якщо почати там активні бойові дії, то одразу буде багато жертв серед цивільного населення. Жодна цивілізована країна нас не підтримає”, – підкреслив Руслан Хомчак.

По-друге, як стверджує очільник ЗСУ, будуть серйозні жертви серед військових – за попередніми підрахунками, людські втрати від військової операції на Донбасі обраховуватимуться трьох-чотирьохзначними цифрами за просування на 3 – 5 кілометрів вглиб окупованих територій.

А по-третє, за словами Руслана Хомчака, армія очільника Кремля Володимира Путіна візьме кількістю, адже, ні для кого не секрет, що вона має наразі набагато більше ресурсів, ніж Україна.

“Тому ми зможемо взяти, те що захопимо раптово, завдати удари та утримати цю територію, але для цього потрібно щоб склалися умови”, – підкреслив головнокомандувач Збройних сил.

Руслан Хомчак також звернув увагу на те, що не всюди населення підтримує бійців ЗСУ, тому на українских воїнів чекають “постріли у спину”, а всі військові пересування по Донецькій і Луганській областях “зливатимуться” на “ту сторону”.

“Танк не встигає завестися, як інформація вже пішла”, – пояснив Хомчак.

За його словами, дуже важливо завжди враховувати такі речі.

Відмітимо,що 24 листопада глава дежави Володимир Зеленський підписав закон щодо допуску слідчих і прокурорів до району стримування російської агресії.

Варто звернути увагу на те, що закон “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях” № 948-ІХ український парламент підтримав ще 15 вересня 2020 року.

Що важливо розуміти, цей документ унормовує допуск представників органів досудового розслідування та прокуратури до району стримування російської агресії у Донецькій та Луганській областях для виконання повноважень, покладених на них Кримінальним процесуальним кодексом України.

“Законом встановлено, що представники органів досудового розслідування та прокуратури можуть здійснювати свої повноваження у кримінальних провадженнях щодо правопорушень, вчинених, зокрема, у вказаному районі. Їм має надаватися обов’язковий допуск та відповідне сприяння. Порядок допуску дізнавачів, слідчих і прокурорів до району стримування російської агресії на Донбасі визначає командувач Об’єднаних сил”, — йдеться в офіційному повідомленні на сайті Офісу президента.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий