До мене дійшли слухи, що Соломія так заміж і не вийшла. А приїхала в село саме тому, щоб повернути Сергія. Що мені робити? Я ночами не сплю, все думаю, що буде, якщо чоловік зірветься і кине мене заради своєї колишньої коханої

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З чоловіком ми живемо вже кілька років, але я і досі не впевнена, що він мене любить. У житті Сергія було велике кохання, але з тією дівчиною у них нічого не вийшло. Сергій дуже важко все це переживав, і саме в цей час в його житті з’явилася я.

Ми одружилися і почали жити. Я була впевнена, що зможу з часом привернути увагу Сергія, навіть дітей йому народила. А місяць тому моє життя повністю перевернулося. У селище повернулася перша любов чоловіка, Соломія, і я боюся, що при зустрічі у них все спалахне знову.

Коли вона раптово поїхала, він був на межі. Я любила його ще зі школи, а його мама знала про це. Вона відразу ж мені зателефонувала і розповіла, що сталося.

Мені тоді довелося витягати його з самого дна. Пів року ми боролися за нього. Ми були змушені ні на хвилину його не залишати одного. Хлопець перебував у такому стані, що очікувати можна було чого завгодно.

Згадуючи той час зараз, я розумію, що такі почуття просто так не проходять. Вони навічно осідають в пам’яті. Якщо не турбувати ці спогади, то вони з часом тьмяніють і зникають в глибині нашої свідомості.

Через деякий час, він почав оживати. Наші зусилля виявилися сильнішими і перемогли. Моя любов до нього допомогла нам в цій боротьбі за його життя.

Через рік ми одружилися, і стали щасливо жити разом, забувши про всі неприємності. Ще через рік у нас народилася дочка і синочок. Вони були такими довгоочікуваними і бажаними, що їх поява на світ зробило нас неможливо щасливими. Тепер у нас була міцна і сильна сім’я.

І ось, зараз, все знову може зруйнуватися в один момент. І причина цього та сама жінка, яка довела мого улюбленого до божевілля. Вона знову приїхала в наше місто, і тепер мій шлюб під загрозою. Фортеця сім’ї може не витримати натиску і тоді настане кінець. Кінець сімейному щастю. Якщо це станеться, то де гарантія того, що вона знову не зрадить чоловіка. Адже зрадивши один раз, зрадить не один раз.

Чоловікові поки нічого не говорила. Він теж поводиться, як і раніше. Веселий, бадьорий і активний. Постійно гуляє з дітьми. Мені приділяє величезну кількість уваги і ніжності. Поруч з ним я відчуваю себе найщасливішою, найкрасивішою, найбажанішою жінкою на світі.

Розповіла новину свекрусі. Вона дуже сильно засмутилася. Постійно прокручують в голові можливі варіанти результату цієї історії. Маю велику надію, що мій чоловік зможе встояти перед спокусою відновити стосунки з колишньою.

До мене дійшли слухи, що Соломія так заміж і не вийшла. А приїхала в село саме тому, щоб повернути Сергія. Що мені робити? Я ночами не сплю, все думаю, що буде, якщо чоловік зірветься і кине мене заради своєї колишньої коханої?

Фото ілюстративне – teamo.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий