На Прикарпатті сільський голова підробив рішення сесії та незаконно виділив земельні ділянки. Йому повідомили про підозру

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Повідомлено про підозру сільському голові однієї з сільрад Тисменицького району, який, зловживаючи своїм службовим становищем, організував незаконну передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Сума завданих збитків територіальній громаді склала майже 300 тисяч гривень, інформує “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

В ході досудового розслідування за ч.2 ст.15, ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) і ч.1 ст.366 (службове підроблення) ККУ, слідче відділення Тисменицького відділу поліції встановило, що посадова особа підозрюється у закінченому замаху на зловживання владою і своїм службовим становищем, а саме: 14 січня цього року, без розгляду на засіданні сесії сільської ради проєкту із землеустрою, сільський голова самостійно підготував неправдиве рішення сесії.

Потім засвідчив його власним підписом, скріпив печаткою сільської ради і цим надав йому статусу офіційного документа. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Відповідно до фіктивного рішення земельні ділянки на території сільської ради Тисменицького району передано у власність двом особам.

Відтак, у результаті злочинних дій голови сільської ради, земельні ділянки передані у власність третім особам, але при цьому вони не вибули з власності територіальної громади. Відповідно до ухвали суду, сума матеріальних збитків складає 268 тисяч 264 гривні.

27 листопада сільському голові повідомили про підозру за ч.2 ст.15, ч.1 ст.364 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк) і ч.1 ст.366 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років) Кримінального кодексу України.

Крім того, санкції статей передбачають позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Такі незаконні дії сільський голова вчиняє не вперше. Наразі аналогічні правопорушення перебувають на розгляді в суді.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий