Отримають компенсації! У Зеленського повідомили радісну звістку – назвали конкретні терміни. Українці аплодують

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Законопроєкт про підтримку малого та середнього бізнесу в умовах пандемії має набути чинності до 9 грудня.

Про це повідомив глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія після завершення наради голів фракцій Верховної Ради.

«Питання про локдауну взагалі не обговорювали, а обговорювали питання про ухвалення законопроєктів про підтримку малого та середнього бізнесу. Дуже стислі терміни для того, щоб цей законопроєкт був уже підписаний і набув чинності до 9 грудня, тому що є приблизно два мільйони людей, найманих працівників, за підрахунками уряду, які можуть отримати цю компенсацію до 8 тис. грн на людину», – зазначив Арахамія.

Він наголосив, що більша частина наради була присвячена цьому питанню, тому що необхідно продумати, «яким чином пройти всі ці бюрократичні узгодження, щоб витримати терміни».

Також, як передає телеграм-канал “Политика страны”, під час заходу обговорювалися питання запровадження жорсткого, тотального локдауну, криза КСУ, бюджет, відстрочка касових апаратів для ФОПів, а також питання про компенсації і підтримки для бізнесу в умовах карантину.

Як розповіли джерела “Страны” в Раді, обговорювалися карантин, ФОПи, бюджет, і КСУ.

Джерело повідомляє, що ні на чому конкретному – сторони не зійшлися і не домовилися (крім підтримки бізнесу). Але “Слуги народу”, швидше за все, зберуть голоси на бюджет, щоб закрити хоча б це питання.

За інформацією джерел “Страны”, в Кабміні зараз не хочуть вводити локдаун, а планують дотягнути до 20-25 грудня, щоб подивитися по статистиці і ввести тотальний карантин на свята, якщо статистика по Коронавіруси на той час буде погана.

“З приводу відстрочки касових апаратів для ФОПів, навряд чи на тижні вийде проголосувати, але активно обговорювалися проекти підтримки-компенсації для бізнесу в умовах карантину”, – розповів співрозмовник “Страны”.

Джерела “Страны” також говорять, що главі МОЗ Максиму Степанову поставили умову збереження на посаді.

“Степанову поставили умову: або він щось придумає, щоб переламати ситуацію з епідемією, або – на вихід”, – сказало джерело.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий