“Популізм та корупція!” Аваков в шоці, термінове звернення – країна хвора. Зеленський не чекав – влада не хоче

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Федерації баскетболу України та голова редакційної ради OBOZREVATEL Михайло Бродський поділився своїми думками з приводу пропонованих президентом компенсацій для бізнесу.

Про це він написав у своєму Фейсбук.

Михайло Бродський впевнений, що введення в Україні компенсацію фізособам-підприємцям (ФОП), які скоротять свою роботу під час карантину, будуть платити за рахунок пенсіонерів, лікарів, вчителів та армії. Водночас самі ФОП, перебуваючи на “єдиному податку”, практично не платять до бюджету.

Знову про пандемію: знаю точно, що за найближчі два тижні в країну завезуть 3000 концентраторів кисню і вирішать питання з наявністю кисню для хворих. Чи вирішить це всі наші проблеми з пандемією? Звичайно, ні.

1) Далі постане проблема з медперсоналом і лікарями. Багато поїхали і просто звільнилися.

2) Питання з локдауном влада вирішувати не хоче, а без розриву ланцюжка недужих, проблема не вирішиться. Аваков прав на 100% локдаун не зараз, а з 23 грудня – чергове дурне і злочинне рішення влади.

3) Компенсацію платити тим, хто не платив податки, за рахунок кого? Пенсіонерів, лікарів, вчителів, армії? А якщо і вони прийдуть під парламент, або офіс президента? Платити тільки тим хто платив, ось і все.

4) Країна хвора популізмом, корупцією і пофігізмом.

5) Вакцинувати нас будуть в числі останніх, впевнений противно і жахливо

Відзначимо, як повідомляє OBOZREVATEL, Кабінет міністрів пропонує забрати з Пенсійного фонду 8,5 млрд грн (це випливає з підготовленого до другого читання бюджету на 2021 рік). Раніше ж уряд ухвалив рішення перенести підвищення зарплат вчителям, яке мало відбутися з 1 січня наступного року.

“Країна хвора на популізм, корупцію й пофігізм”, – підсумував громадський діяч. Водночас Михайло Бродський повідомив, що за його інформацією, незабаром у країну завезуть концентратори кисню, однак проблему з пандемією це не вирішить: для цього потрібно ввести локдаун (жорсткий карантин з обмеженням пересування і роботи підприємств) і розірвати ланцюжок захворювання. Ідею відкласти локдаун до 23 грудня Бродський вважає “дурним і злочинним рішенням влади”.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий