Різдвяний піст. Календар харчування, якого слід дотримуватися усім нам

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Скоро розпочнеться Різдвяний піст. Він припадає на 28 листопада й буде тривати 40 днів.

Люди називають його «Пилипівкою», через те, що піст починається після свята Пилипа. Кінець посту припадає на ніч з 6 на 7 січня.

Саме цієї ночі на небі з’являється перша зірка, яка сповіщає про народження Всевишнього.

Під час посту люди намагаються максимально наблизитись духовно до Бога. У цей період йде очищення душі та розуму від поганих та гріховних думок.


Очищення проходить за допомогою молитов, які лунають від щирого серця.

Під час Різдвяного посту, люди не вживають м’ясних виробів, яєць та молочних продуктів. У понеділок, середу та п’ятницю не можна їсти рибу, вживати вино. Дозволяється вживати продукти без додавання олії та різноманітні каші.

Починаючи з 19 грудня, у вівторок, четвер, суботу та неділю, дозволяється їсти рибу, додавати олію та пити вино, але не зловживати. Починаючи з 20 грудня по 1 січня, у всі будні дні не можна вживати вино, до страв додавати олію та їсти рибу.

З 2 січня по 5 січня, піст найсуворіший, не можна вживати рибу. В останній день Різдвяного посту, коли на небі з’явиться перша зірка, заведено їсти кутю.

За період посту, люди повинні очистити свою душу, покаятись за всі свої гріхи й допоможуть в цьому молитви. Не забувайте завжди допомагати тим, хто цього потребує. А найголовнішим є – це віра у Всевишнього.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий