“Танці на кістках!” Порошенко вразив цинізмом – просто у всіх на очах, Гетьмана викрили. У Зеленського не змовчали

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк звинувачує колишнього Президента Петра Порошенка в тому, що в День пам’яті жертв голодоморів він “продовжує свою злісну місію розколювача”.

Про це йдеться в коментарі Подоляка, переданому Укрінформу.

Радник глави ОП зазначив: “Рано-вранці, без камер, без показового піару, без цинізму чинний Президент Володимир Зеленський скромно вшанував пам’ять загиблих у кошмарі Голодомору. І тільки Порошенко продовжує свою злісну місію розколювача … “

На думку Подоляка, Порошенко “вважає за краще активно танцювати на кістках”.

“Заради примітивного піару. Збирає натовп, збирає всі можливі камери і з надривом у голосі, з крокодилячими сльозами на щоках вкотре починає тужливу пісню: «ми тут зібралися, щоб поставити свічку»… І таке інше. Як завжди у Порошенка. У людини, яка нічого не робить в цьому житті безкоштовно, заради країни і без цинізму”, – заявив Подоляк.

Також, народний депутат України Максим Бужанський у своєму телеграм-каналі відзначив, що церемонію біля меморіалу Голодомору у столиці екс-президент України Петро Порошенко використав виключно для реклами власних законопроектів.

“Здавалося б, ніщо не заважало Порошенку просто вшанувати пам’ять загиблих від голоду.

Але він використовував цю церемонію для реклами шестисот прийнятих його парламентом законів і спроб дорікнути Зеленського в тому, що той вшанував пам’ять загиблих якось не так, як вимагав Порошенко.

Власне це все, що потрібно знати про щирість скорботи Петра Олексійовича, який цинічно спекулює трагедією Голодомору”.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий