Терміново! Сталось немислиме – в СБУ розсекретили: показали всю правду. Шокуючі дані – побачили всі. Країну трясе

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Служба безпеки України розсекретила архівні документи СРСР, які показали реальні демографічні наслідки Голодомору 1932-33 років.

Про це повідомляє пресцентр СБУ в Facebook.

Зокрема, всесоюзний перепис населення 1937 року засвідчив реальну демографічну кризу в Україні через Голодомор.

Як розповіли в спецслужбі, розсекречені нині архіви свідчать, що радянська влада не визнавала ніяких натяків на створений нею геноцид.

“Наприклад, Всесоюзний перепис населення 1937 року засвідчив реальну демографічну кризу. Радянські демографи очікували, що в Україні мало налічуватися на той момент 35 млн жителів. А перепис встановив лише 29 млн, тобто практично на рівні 1926 року”, – йдеться в повідомленні .

Мільйони українців загинули в часи Голодомору 1932-33 років. Але радянська влада не визнавала жодних натяків на…

Опубліковано Служба безпеки України Субота, 28 листопада 2020 р.

Згідно з оприлюдненими документами, всесоюзний перепис населення 1937 року засвідчив, що в Україні проживає 29 мільйонів чоловік, тоді як демографи очікували, що на той момент в країні повинно було бути 35 млн жителів.

“Такий підсумковий звіт” не сподобався “керівникам компартії. Тому керівників перепису, в тому числі Олімпія Квіткіна, звинуватили в “отриманні штучно занижених і збочених цифр” і по-традиції – розстріляли. Хоча той маловідомий Квіткін не побоявся написати правду: що колективізація призвела до вимирання людей, найбільш активні і працездатні селяни тікають з колгоспів і ті розвалюються, а соціалізм “не покращує, а душить матеріальне становище широких мас населення”, – повідомляють в СБУ.

Як відомо, Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів в останню суботу листопада.

У ХХ столітті Україна пережила три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років. Лише після оголошення незалежності України почалося розслідування масштабів найбільшого Голодомору 1932-1933 років. За різними оцінками, тоді загинули близько 4,5 мільйонів українців.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий