Тільки що! Сталось немислиме – депутата викрили: це побачили всі. Гучний скандал – переписав на доньку

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Журналісти видання “Стопкор” провели власне розслідування і виявили в депутата Одеської міськради велику кількість майна, яке не вказано в його декларації і записано на родину. Статки політика дійсно вражають.

Про це йдеться у статті видання “Стопкор”.

“Олігарх чи злидень? Депутат з Одеси Сергій Страшний, згідно декларації, не заробляє ані копійки: за документами він володіє лише часткою квартири на 28 квадратів. Однак насправді й власності родини обранця – майно на космічні суми. Щоправда, всі елітні будинки та авто записані на дружину та дітей депутата”, – йдеться у матеріалі”.

«Нова Швейцарія» в Одесі: саме тут «СтопКор» випадково натрапив на маєток депутата міської ради Сергія Страшного. Обійстя площею 14 соток займає одразу дві ділянки. На подвір’ї – триповерховий будинок на понад 800 кв. м, гараж з надбудовою на кілька автівок та гостьовий будиночок на 200 квадратів.

Вартість обійстя – 30 млн грн. Щоправда, у декларації депутата про це – анічичирк. Маєток і земля зареєстровані на Анастасію Страшну – доньку пана Сергія. При цьому одну з ділянок вона отримала у власність… у три рочки.

Сергій Анатолійович вже вп’яте обраний депутатом міськради Одеси. До 2017 року працював заступником начальників КРУ та ДФІ. А також є фігурантом низки земельних скандалів. Дружину Страшного – Наталію Чужовську називають «особистим нотаріусом» мерії Одеси.

За 2019 рік депутат, якщо вірити декларації, не заробив ані копійки, зате його дружина-нотаріус отримала 10 млн грн доходу.

У місті Страшний має ще один будинок, три квартири, два паркомісця. Проте всі вони теж зареєстровані на дружину та дітей. Сам пан Сергій нібито володіє лише третиною квартири на 28 квадратних метрів.

При цьому подружжя пересувається елітним транспортом – Range Rover та Porsche Cayenne вартістю близько 2 млн грн. Загальні статки родини Страшних, за оцінкою «СтопКору», сягає щонайменше 60 млн грн.

Нагадаємо, стаття 368-5 ККУ «Незаконне збагачення» передбачає кримінальну відповідальність.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий