Часті приступи не дають маленькому Іллі повноцінно жити! Батьки хлопчика благають про допомогу – стає все гірше

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ілля страждає через сильну епілепсію і спастику: дитині потрібна допомога спеціалістів. Турецькі медики чекають дитину на діагностику.

Лукіну Іллі 5 років і він страждає через сильну спастику, не вміє сидіти, ходити, розмовляти, самостійно їсти та гратися іграшками. Але більш за все дитині заважає епілепсія – щоденні напади не дозволяють дитині не лише проводити реабілітації, а і жити.

«З 7 місяців ми проводимо постійні реабілітації дитини, медичне лікування та постійне спостерігання лікарів. Але епілепсія та напади, які почалися у Іллі 6 листопада 2019 року, не дають можливість проводити реабілітації далі. У листопаді 2019 року ми купірували напади, але у червні ситуація погіршилась. Зараз синок приймає протисудомні препарати, але повного поліпшення ситуації поки не відбувається», – розповідає мама хлопчика.

Проте батьки роблять все можливе, щоб зрозуміти природу нападів, усунути їх і почати реабілітацію, яка покращить навики дитини. Але такі важливі медичні дослідження коштують непосильні для родини кошти.

«Зараз проводимо збір до Анталії на діагностику та консультацію до професора-епілептолога. Необхідна сума для поїздки складає 85 000 грн. Ми дуже сподіваємось на можливість знайти дієвий механізм для покращення ситуації з епілепсією Іллі», – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7450 1497 4163 гривня  

Карта ПриватБанк 5169 3600 0458 0407 доллар

Лукіна Оксана Борисівна.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100049089732752

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий