Благодійники передали ОДКЛ обладнання для порятунку передчасно народжених діток (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Відділення для передчасно народжених дітей Івано-Франківської ОДКЛ вкотре отримало допомогу від благодійників.

Про це йдеться на фб-сторінці ОДКЛ м. Івано-Франківськ, інформує “Галка”.

У цій лікарні кожного дня допомагають дітям, народженим раніше терміну. У них внаслідок незрілості дихальної та нервової систем все ще недосконалі механізми регуляції дихання.

“Саме тому слідкуюча апаратура в достатній кількості, а також сучасні неінвазивні методики лікування є такими важливими у наданні допомоги передчасно народженим дітям. Ми давно мріяли про апарат СРАР для неінвазивної вентиляції, щоб максимально знизити імовірність повернення дітей на примусову вентиляцію легень після її завершення та забезпечення спільного перебування матері і дитини у нашому відділенні без переведення у відділення інтенсивної терапії, коли це можливо”, – йдеться у дописі.

Потрібний для лікарні апарат передав благодійний фонд “Свічадо” у партнерстві з Monobank. Відтепер апарат CPAP Medin CNO REF3090 із 4-ма режимами неінвазивної вентиляції використовується у нашому відділенні. А також надійшло поповнення у вигляді новеньких пульсоксиметра Masimo RAD-8 та електровідсмоктувача ATMOS C161.

“Ми вдячні кожному, хто допоміг і продовжує нам допомагати. Маємо ще багато потреб, бо нашим пацієнтам необхідне тільки найкраще. За останні декілька років саме благодійники внесли поповнення у вигляді життєво необхідного обладнання для передчасно народжених дітей ОДКЛ”.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий