Впливають на президента! Арестович випалив – після призначення, злив все. Українці не чекали – Єрмак в шоці

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Нещодавно призначений спікером української делегації в тристоронньому контактній групі Олексій Арестович розповів про свою думку з керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Відзначимо, недавно стало відомо про те, що останній призначив Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони.

Журналістка нагадала, що в січні 2020 року його назвав Єрмака людиною, у якого “є кілька ознак, притаманних ролі російського агента впливу” і запитала змінилося у нього думка. На це Арестович відповів:

“Можу сказати наступне. І американці, і британці, і глава МІ-6 точно знають, хто є главою Офісу президента. Тим не менш, вони проводять з нами спільні операції. Як військові – наприклад, пов’язані з навчанням, так і операції спецслужб, як я думаю. І вони напевно знають, що Єрмак буде володіти інформацією. Більшу частину знатиме, проте операції продовжують проводити. Що це означає? Це логічно означає, що вони не бояться, що інформація потрапить до нього. І я поділяю цю думка з британцями і американцями “, – сказав Арестович.

Він додав, що в січні у нього не було повноти інформації. Арестович зазначив, що він помилявся щодо діяльності української делегації в ТКГ на 70%.

“Громадяни ж помиляються на 99,99 і 9 в періоді. По-перше, йде потужна інформаційна кампанія, яка їх збиває з пантелику, перекручує факти. По-друге, у них немає інформації, яка, скажімо так, є внутрішньою”, – сказав Арестович.

Також він не став відхрещуватися від раніше сказаних ним слів про те, що “люди з оточення Зеленського працюють” на підставу “Зеленського”.

“Так і є. Багато людей намагаються негативно впливати на президента, як мені зараз здається. Такі люди є і в найближчому оточенні Зеленського”, – сказав Арестович.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий