Гламурні кемпінги у Дністровському каньйоні: в області планують створити нову туристичну локацію (ПРОЄКТ)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Днями відбулося засідання Туристичної ради, під час якого йшлося про основні напрямки розвитку і підтримки туристичної галузі в Івано-Франківській області. Зокрема і про заявку, подану на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС “Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях”.

Читайте також: 60% промаркованих туристичних маршрутів у Карпатах потребують відновлення

Голова Туристичної ради Андрій Матійчик розповідає: “Нам потрібно розвивати туризм на території Дністровського каньйону, адже у природоохоронних зонах можна створити багато цікавих проєктів, зокрема – глемпінги. І для цього нам потрібна підтримка державного і обласного бюджетів”.

Власне, глемпінг або гламурний кемпінг – місце проживання, яке має абсолютно комфортабельні умови, не гірші, ніж у хороших якісних готелях. Це локація, яка знаходиться впритул до природи і яка не нищить природу, не передбачає зміни в ландшафті, а гармонійно вписується у природний ландшафт.

У проєкт входить створення мережі глемпінгів у Івано-Франківській, Закарпатській і Львівській областях. Визначені відповідні місця в Національних природних парках.

Фінансування проєкту побудови глемпінгів передбачає виділення 5-6 мільйонів із бюджету на одну область.

“Це моя давня мрія – створення екотуристичного продукту в межах Дністровського каньйону, а саме закладів розміщення сезонного типу для того, щоб ми могли поселяти туристів цілорічно. У майбутньому буде створена мережа таких закладів, щоб зробити спектр надання туристичних послуг ширшим”, – каже заступник голови Туристичної ради Михайло Ковтун.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий