Годую я чоловіка, звичайно, не голубцями і варениками, але й від рибки з лимончиком він просто в захваті. Але ось свекрусі все не так. І кімнатні квіти у мене в квартирі не підходять, і карниз висить криво, і каструлі по кольором не поєднуються з меблями, і білизна заправлено неправильно. Я вирішила, що не дозволю їй втручатися в мою сім’ю, інакше залишиться вона не тільки без невістки, а й без сина. Будемо, як і більшість, приїжджати раз на рік на Різдво і на цьому все

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Колись я вважала, що всі ці розповіді про поганих свекрух всього лише вигадки невісток. Адже як це можливо не знайти спільну мову з жінкою, яка виростила твою кохану людину? Адже, якщо вже виходиш заміж за нього, то просто зобов’язана прийняти всіх родичів і бути з ними в хороших відносинах. Але, через деякий час я зрозуміла, як я помилялася.

З майбутнім чоловіком я познайомилася в парку. Галантний, спортивний хлопець запропонував мені морозиво і я просто в одну мить розтанула від його погляду. Наші відносини стрімко розвивалися, і прийшов момент, коли мій чоловік вирішив познайомити мене з його родиною. Скажу відразу, щоб все стало зрозуміло, я виглядаю трохи екстравагантно, на думку старшого покоління.

На руці і нозі у мене є татуювання, і я їх не приховую, а навпаки навіть пишаюся ними. Хоч і для знайомства з батьками я і підібрала більш скромне вбрання, відмовившись від свого повсякденного вигляду, але за першим же погляду матусі я зрозуміла, що я їй не сподобалася.

В її очах можна було сміливо прочитати: «Це що таке? Кого він до нас привів?». Цю реакцію я пам’ятаю до цих пір. Природно, наша зустріч пройшла трохи не в тому настрої, що планувалася. Дмитро не пішов на поводу у мами і зробив мені пропозицію вийти за нього заміж. Свекруха всіляко намагалася відрадити улюбленого синочка від такого вибору, але їй це не вдалося.

Весілля було просто чудовим: з мого боку всі раділи і веселилися, з боку чоловіка – всі були сумними.

Так і живемо в повній неприязні одна до одної. Мене з дитинства привчили до порядку, та й готую я непогано – чоловікові подобається. Годую я його, звичайно, не голубцями і варениками, а й від рибки з лимончиком він просто в захваті! Але ось свекрусі все не так. І кімнатні квіти у мене в квартирі не підходять, і карниз висить криво, і каструлі по кольором не поєднуються з меблями, і білизна заправлено неправильно.

Найбільше, за що переживає свекруха – що її синок бідолашний схуд і взагалі забув дорогу в батьківський будинок, весь час витрачає на дружину. Цікаво, а як повинно бути? Дорослий чоловік, обзавівся сім’єю і не бігає до матусі при кожній нагоді – це ненормально?

Я почала помічати, що чоловік переживає з цього приводу. Вибігає на балкон, щоб поговорити зі свекрухою нишком, мабуть, скаржиться та на мене і просить кинути, поки дітей немає. Звичайно, він не хоче ворогувати з матір’ю через мене, але як бути в такій ситуації? Я ж не винна в тому, що не підійшла його мамі.

Єдине, в чому впевнена, я точно впораюся і не дозволю їй втручатися в мою сім’ю при кожному зручному випадку, інакше залишиться вона не тільки без невістки, а й без сина. Будемо, як і більшість, приїжджати раз на рік на Різдво і на цьому все.

Фото ілюстративне – Wday.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий