Коли звичайну людину садять до в’язниці за дрібницю, а чиновника, який вкрав мільйони, штрафують – це постріл у маси, – журналіст

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Проросійське оточення Зеленського штовхає його і його партію до рішень, що викликають ненависть до державності.

Про це пише журналіст Петро Шуклінов, передає Цензор.НЕТ.

“Проросійське оточення Володимира Зеленського штовхає його і його партію до рішень, які викликають ненависть до державності. Він цього або не розуміє, або допомагає цим сценаріям”, – відзначає він.

Прикладом такої поведінки він називає покарання за брехню в деклараціях, яке сьогодні повернула Верховна Рада і яке в корені відрізняється від скасованого КС варіанту з позбавленням волі.


“Звичайну людину посадять до в’язниці за дрібницю. Чиновника, який вкрав мільйони, оштрафують. Це елементарний тригер, спусковий механізм. Постріл в маси. Це означає обурення і ненависть”, – зазначає Шуклінов.

Він додає, що подібні рішення мають системний характер, а ворогом в цьому випадку є не держава, а політичні диверсанти, які “однією рукою нахабно грабують, щоб іншою рукою доводити на своїх каналах: Україна – це “failed state””.

Коли звичайну людину садять до вязниці за дрібницю, а чиновника, який вкрав мільйони, штрафують - це постріл у маси, - журналіст 01Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий