Лікарі назвали ТОП-3 ознаки того, що організму не вистачає цинку

Інше...

Медики назвали три ознаки того, що в організмі не вистачає цинку. Повідомляє Express.

Цинк є дуже важливим мікроелементом для здоров’я людини та імунітету. Коли кількість цинку в організмі знижується, то проблеми зі здоров’ям починають посилюватися, людина стає більш сприйнятливою до вірусів та інфекцій, а захворювання переносить у важкій формі.

Цукровий діабет. При високому рівні рівня глюкози в крові цинк виводитися з організму разом з сечею. Як показують недавні дослідження, цей мікроелемент допомагає у виробленні та секреції інсуліну.

Часті застуди. За словами лікаря Яни Тулдберг, не менш важливий цинк при перших ознаках застуди. Це другий стан, коли цей мікроелемент необхідний організму людини. Є переконливі докази ефективності добавок цинку при болях в горлі.

Проблеми з кишківником у дітей. Лікарі призначають дітям цинк при діареї. Він здатний відновити баланс мікроелемента в організмі не тільки при розладі кишківника у дітей, але й у дорослих.

Фахівці відзначають, що перед прийманням цинку потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем, щоб знати, в якій дозі необхідно вживати цей мікроелемент.

Джерело

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий