Менеджерку телеканалу, яку звинувачують у хабарництві, суд помістив під варту, але вона може вийти під заставу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Третього грудня Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу щодо менеджерки франківського каналу “Суспільне. Карпати”.

Суд встановив, що затриману 42-річну менеджерку філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», яка фактично займає посаду регіональної філії, підозрюють у вимаганні та отримані від своїх підлеглих неправомірної грошової вигоди (ФОТО).

З матеріалів справи стало відомо, що франківка вимагала від своїх двох підлеглих повернути їй частину нарахованих їм премій, на що потерпілі вимушено змушені були погодитись. Після того, як підозрювана отримала від своїх підлеглих кошти, у розмірі якому вона вимагала попередньо, її затримали співробітники правоохоронних органів.

У судовому засіданні сторона обвинувачення підтвердила наведені вище факти і просила суд застосувати щодо підозрюваної тримання під вартою із визначенням розміру грошової застави.

Суд, вивчивши всі матеріали справи та ознайомившись із наданими доказами, ухвалив застосувати щодо підозрюваної міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і призначив їй альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави у розмірі сто сімдесят п’ять тисяч гривень.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий