Молода мама розповіла про те, чому її «ідеальний» вигляд ображає жінок

Інше...

Мешканці Сассекса Демі-Луїз Бейлі 23 роки. Нещодавно жінка стала мамою дівчинки на ім’я Харпер, вона народилася в липні цього року. Демі-Луїз давно чекала цей момент. Своїми фотографіями вона почала ділитися з моменту пологів – відразу після того, як вона прийшла в себе, жінка влаштувала фотосесію в палаті з донькою.

Але Instagram молодої жінки прославився не через розчулення від її фотографій, а через критику. Коментатори, причому переважно жінки, засуджували Бейлі за те, що вона занадто ідеалізує материнство і виглядає не так, як більшість молодих матерів.

Її навіть звинувачували в тому, що вона обділяє малятко Харпер увагою через роботу – молода мама працює в салоні краси – і прагне виглядати “занадто ідеально”. Чоловік дівчини Джон просив дружину не ставитися до критики так різко. Адже кожен негативний коментар по-справжньому засмучувала дівчину.


Підтримка чоловіка і впевненість у своїй правоті змусили Бейлі написати великий пост про це.

Вона заявила: “Я хочу, щоб Харпер знала, що її мама пишається своєю зовнішністю. Я не дозволю стереотипам про те, як «повинна виглядати народила жінка», змінити моє життя “.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий