Просто в Раді! Разумков шокував – не виправдав себе. Міністр не чекав, увесь Кабмін причетний: шукають механізми

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що карантин “вихідного дня” не виправдав себе на всі 100%. Поруч з цим він зауважив, що відставка глави МОЗ Максима Степанова, про яку останнім часом говорять все частіше, “не варіант”, оскільки країна не може залишитися сьогодні без міністра охорони здоров’я. Про це Разумков заявив під час засідання ВР.

“Ми дійсно бачимо, це моя думка, я можу помилятись, що карантин вихідного дня не до кінця себе виправдав. Ми бачимо це за результатами кількості захворювань на добу. Тим не менш, колеги шукають інші механізми, як вийти з цієї ситуації, зменшити коронавірусний удар”, – сказав Разумков.

Глава ВР додав, що відповідальність за впровадження карантину “вихідного дня” лежить не лише на Степанову, але й на усьому Кабінету міністрів.


Раніше глава Госпотребслужби Києва Олег Рубан заявив, що карантин вихідного дня не показав ефективних результатів в Києві, де продовжує спостерігатися стрімке зростання захворюваності COVID-19, як і в цілому по країні.

Уряд розглядає варіант заміни «карантину вихідного дня» на жорсткий локдаун. За словами секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олексія Данилова, з необхідністю введення більш жорсткого карантину вже визначилися на 100%, відкритим залишається лише питання термінів.

При цьому глава МОЗ Максим Степанов пообіцяв, що українців попередять про локдаун за 7-10 днів до нього.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий