Після гучного з’ясування стосунків чоловік заявив, що та, інша, чекає від нього дитину і він іде до неї. Його обраниця молодша за мене років на десять, друге – вона блондинка, хоча чоловік завжди говорив, що блондинки йому не подобаються. І третє, найприкріше – чоловік купив їй квартиру, не просту однокімнатну, а простору двокімнатну. Але одного я ніяк не могла зрозуміти – навіщо такій молодиці мій не першої свіжості чоловік

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ми з чоловіком були щасливими, але у нас не було дітей. Здорові молоді люди, а ніяк Бог не давав. Перепробували все, аж до бабок-знахарок. Нічого не допомагало. По молодості нас з чоловіком це особливо не хвилювало, думалося, що все з часом прийде. А потім почало наростати хвилювання. Воно збільшувалося і росло як сніжний ком.

Почалися непорозуміння на рівному місці. А потім, зовсім випадково, я дізналася, що у чоловіка є інша жінка. І зустрічаються вони вже кілька місяців. Після гучного з’ясування стосунків чоловік заявив, що та, інша, чекає від нього дитину і він іде до неї. А мене чоловік назвав пустоцвітом. Я переживала з місяць. А потім вирішила взяти себе в руки і почати стежити за ними. Навіщо мені це було потрібно, я і сама не розуміла, адже Станіслав вже пішов. Але почала це робити, хоча б щоб зайняти себе.

Перше, що я з’ясувала – його обраниця молодша за мене років на десять, друге – вона блондинка, хоча чоловік завжди говорив, що блондинки йому не подобаються. І третє, найприкріше – чоловік купив їй квартиру, не просту однокімнатну, а простору двокімнатну. Але одного я ніяк не могла зрозуміти – навіщо такій молодиці мій не першої свіжості чоловік?

Ну сто відсотків ж через гроші. Хоча багато їх у нього ніколи не було. Я взагалі не розуміла, де він взяв стільки грошей на квартиру. Щоб стежити було простіше, я на відкладені гроші зняла квартиру з вікнами, які якраз виходять на вікна квартири чоловіка. І засіла там. Я бачила, як чоловік привозив і відвозив свою пасію з уже випираючим животом. Бачила, як вони посміхалися один одному і ще більше від цього впадала у відчай.

А одного разу, коли мого чоловіка не було вдома, в їхню квартиру зайшов молодий хлопець. І так повторювалося щодня. Я зрозуміла, що у того хлопця і теперішньої дівчини мого чоловіка стосунки. Виявляється, весь цей час вона обманювала Станіслава, але з якою метою? Тоді я зважилася на відчайдушний крок – на наступний день я підстерегла солодку парочку біля під’їзду.

Чоловік почав говорити їй, щоб я не принижувалася, що між нами все скінчено і у нього інша сім’я. Але я підготувалася і показала чоловікові фото, які я встигла зробити з свого вікна.

Його пасія пробувала щось пояснити, але чоловік, цього разу, повірив мені. З почуттям виконаного обов’язку я повернулася додому. А на наступний день в мої двері постукав Станіслав. Він розповів мені, що дівчина відразу його обдурила, і що це дитина не його, вона сама йому зізналася. Тепер він просить моєї підтримки, щоб я допомогла йому відсудити квартиру.

Мені було щиро шкода Станіслава, але я твердо вирішила, що більше не поверну його в своє життя. А через пів року я знову вийшла заміж і, нарешті, народила. Дівчинку. Я щаслива, а як склалося життя у Станіслава – не відомо.

Фото ілюстративне – ivona.bigmir.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий