Рада пом’якшила покарання за брехню у деклараціях. Як голосували прикарпатські нардепи

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Верховна Рада відновила кримінальну відповідальність за недостовірне декларування – за брехню про статки передбачені штраф і обмеження волі.

289 нардепів проголосували за законопроєкт 4460-д, що відновлює кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

Щоправда, новий законопроєкт передбачає: лише обмеження волі, а не позбавлення волі за недостовірну інформацію у декларації і покарання лише у випадку, якщо декларант “збрехав” про свої статки на суму більшу від 8,5 млн гривень, пише Бліц-інфо.

За це рішення голосували Слуги Народу, Європейська Солідарність, Батьківщина, Голос, ОПЗЖ, За Майбутнє, Довіра і навіть позафракційні обранці. 

Серед прикарпатських нардепів “ЗА” законопроєкт проголосували:

Олександр Матусевич (Слуга народу),

Ігор Фріс (Слуга народу),

Едуард Прощук (Слуга народу)

Василь Мокан (Слуга народу)

Роман Мулик (Слуга народу)

Олена Вінтоняк (Слуга народу)

Олег Марусяк (Слуга народу)

Олег Синютка (Європейська солідарність)

Оксана Савчук (позафракційна)

Андрій Іванчук (позафракційний)

Володимир Тимофійчук був відсутнім.

Законопроєкт вже розкритикували антикорупційні організації. Адже тепер максимальне покарання за брехню від 9 мільйонів гривень – корупціонеру світить лише перебування у виправному центрі, де він зможе користуватися телефоном, інтернетом та залишати центр за дозволом його керівництва. Через 6 місяців людину можуть відпустити додому. Натомість за брехню від 1 млн до 9 млн буде лише штраф у 51 тисячу грн.

Як вам покарання? Простих людей саджаємо за дрібні крадіжки, себе улюблених максимально захищаємо. Вибачте, але це корупційна змова депутатів проти країни…

Максимальне покарання за брехню від 9 млн грн (!) – перебування корупціонера у виправному центрі, де він зможе користуватися телефоном, інтернетом та залишати центр за дозволом його керівництва. Через 6 місяців людину можуть відпустити додому.

Натомість за брехню від 1 млн до 9 млн буде лише штраф у 51 тисячу грн. Як вам покарання? Простих людей саджаємо за дрібні крадіжки, себе улюблених максимально захищаємо. Вибачте, ала це корупційна змова депутатів проти країни.

❌ За це рішення голосували всі: Слуги Народу, Європейська Солідарність, Батьківщина, Голос, ОПЗЖ, За Майбутнє, Довіра і позафракційні. Яке неймовірне єднання. Все заради корупціонерів!

Раніше ЄС і Голос вимагали повернення покарання у вигляді саме позбавлення волі. Але, як бачимо, передумали“, – вважають у Центрі Протидії Корупції.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий